Wyjątkowy dzień
To był naprawdę wyjątkowy dzień!
Nasz przedszkolny piknik i gra terenowa już za nami, ale wspomnienia i emocje wciąż są z nami. Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że to piątkowe popołudnie było pełne radości, śmiechu i dobrej zabawy.
Dziękujemy naszym Przedszkolakom za energię, odwagę podczas wykonywania zadań i mnóstwo uśmiechu. Pokazaliście, że jesteście prawdziwymi odkrywcami!
Dziękujemy Rodzicom za obecność, zaangażowanie i stworzenie wspaniałej, rodzinnej atmosfery. Szczególne podziękowania kierujemy do pana Pedro – taty Gustava – za koncert, oraz pani Joanny – mamy Nadii – za wspólne tańce. Dziękujemy również Radzie Rodziców za przygotowanie słodkiego poczęstunku.
Dziękujemy naszym Absolwentom za odwiedziny, wspólną zabawę i rozmowy. Bardzo miło było Was ponownie zobaczyć.
Po raz kolejny przekonaliśmy się, jak wyjątkową społeczność tworzymy razem. Dziękujemy za ten piękny dzień i już czekamy na kolejne wspólne spotkania!
